Tisztelt Szállásadók / Szolgáltatók!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy egyesületünk az Észak Hevesi 33 Vidékfejlesztési Közhasznú Egyesület, ismételten lehetőséget biztosít az Önök részére, hogy Honlapunkon (www.hevesi33.hu), a Szállásadók / Szolgáltatók menüpontban, szálláshelyüket, szolgáltatásaikat meghirdessék. Egyesületünk, a Vidékfejlesztési Minisztérium alegysége, ezért honlapunk nézettsége kiemelkedően magasnak minősül. Ugyanis folyamatosan keresik fel információkért, pályázati lehetőségekért, szálláshelyek és szolgáltatások keresése végett a hozzánk tartozó 33 település vonatkozásában. (Pétervásárai és Bélapátfalvi Kistérség 33 települése). Így, amennyiben igénybe kívánják venni, az általunk ajánlott hirdetési lehetőséget, az Önök számára is lehetővé válik, a honlapunkat böngészők által, a vendégéjszakák számának növelése, bevétel emelkedés, piaci pozíció erősítése, térségi – országos – határon túli ismertség növelése és nem utolsós sorban az Önök marketingstratégiájának tovább erősítése, esetlegesen javítása. Amennyiben élni kívánnak a lehetőséggel, úgy jelen levél mellékleteként csatolt adatlap kitöltésével, valamint egyszeri 12. 000 Ft befizetése mellett,(megfelelő bizonylat ellenében) ami mint támogatás, az adóból leírhatóvá válik az Önök részére, hirdetésük azonnali megjelenítésre kerül, amiről visszajelzést küldünk. A kitöltött jelentkezési lapot személyesen, levélben és e-mailben is visszajuttathatják, amihez kérjük legalább 2 db, maximum 10 db színes fotót mellékeljenek! További információkért, egyeztetés végett, amennyiben szükséges, kérem, keressék Munkaszervezetünket az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Észak Hevesi 33 Vidékfejlesztési Közhasznú Egyesület
3250 Pétervására, Szabadság tér 1. Pf. 23.
Tel.: 06(20) 360-3646
Fax/Tel.: 06(36)568-036 (119. mellék)